18/01/2008:
    Наукове товариство Інституту політології та права НПУ імені М.П.Драгоманова, запрошує до спільного проведення конференцій, круглих столів, конкурсів, участі у грантових програмах та будь-яких інших наукових та громадських акціях, спрямованих на інтелектуальний та культурний розвиток студентської молоді.
    Ми готові до продуктивної співпраці з державними та недержавними організаціями України та закордону, окремими громадянами.
    Свої пропозиції та побажання, прохання надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

18/01/2008:
    Шановні студенти Інституту! З будь-яких питань, повязаних з Вашою науковою роботою, участю у конференціях, конкурсах та інших заходах, можно звертатись особисто до голови Наукового товариства Інституту Бабіча Олега ( 42 право ) або надсилати свої питання та пропрозиції на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Кожне Ваше звернення не залишиться без належної уваги, ми будемо намагатись надати допомогу, необхідну для успішної участі у різних наукових конференціях, інших заходах.
    Якщо у вас є пропозиції, з приводу покращення роботи Товариста, їх також можна надсилати на вказану адресу.