Слава Україні!!!

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

20.12.2018

2018 захист магістрів заочників 200 x 150На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся публічний захист магістерських дипломних робіт студентів другого курсу магістратури спеціальності «Право». Головою екзаменаційної комісії був директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, завідувач відділу конституційного права та місцевого самоврядування, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, академік Національної академії правових наук України Шемшученко Юрій Сергійович. Члени екзаменаційної комісії оцінили якість підготовки майбутніх фахівців як досить високу. Усі студенти захистили свої роботи на оцінку «відмінно».

На сайті 404 гостя та 0 користувачів