Студентський актив

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ФАКУЛЬТЕТУ ПОЛІТОЛОГІЇ ТА ПРАВА «КУБОК ДЕКАНА 2018»

9.10.2018

2018 Кубок декана фінал 200 x 150У вівторок, у спортивному комплексі НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся завершальний етап та нагородження переможців щорічного турніру з міні-футболу факультету політології та права «Кубок декана 2018» цогоріч приуроченого до Дня працівників освіти та Дня юриста!
На турнірі були представлені команди студентів 1-4 курсів факультету політології та права. Перемогу у напруженій боротьбі і, відповідно, І командне місце посіла команда студентів 3 курсу!
Особливістю змагань була участь команди професорсько-викладацького складу НПУ імені М. П. Драгоманова «Професори» у складі:
Андрусишина Богдана Івановича – доктора історичних наук професора, декана факультету політології та права;
Кудіна Анатолія Петровича – доктора фізико-математичних наук, професора, декана факультету інформатики;
Тимошенка Олексія Валерійовича – доктора педагогічних наук, професора, декана факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я;
Цибіна Станіслава Григоровича – кандидата політичних наук, доцента, голови Первинної профспілкової організації студентів НПУ імені М. П. Драгоманова;
Тимчика Миколи Валерійовича – кандидата педагогічних наук, доцента, директора Центру студентського спорту НПУ імені М.П. Драгоманова;
Мішаровcького Руслана Миколайовича – кандидата педагогічних наук, доцента;
Кротова Геннадія Валентиновича – кандидата педагогічних наук, доцента;
Марущака Мар´яна Осиповича – викладача кафедри олімпійського та професійного спорту,
які поділилися досвідом з молоддю та зайняли призове ІІ командне місце!

Фотогалерея...

Захід було організовано деканатом та студентським парламентом факультету політології та права за підтримки факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, а також Центру студентського спорту НПУ імені М. П. Драгоманова, які представляли старший викладач, майстер спорту Чижаєв Павло Іванович і кандидат педагогічних наук, доцент, майстер спорту Тимчик Микола Валерійович.

ТАБЛИЦЯ РОЗІГРАШУ

Професори 6:5 6:6 5:7 5:4 22-22 7 2

ПЕРЕМОЖЦІ

І командне місце – Команда студентів 3-го курсу