Студентський актив

2.12.2020

 

2020 дебют першокурсника 200 x 133Шановні студенти, співробітники і гості факультету політології та права, маємо честь запросити Вас на конкурс-концерт «Дебют першокурсника 2020» який відбудеться другого грудня о шістнадцятій годині (16:00). Через запроваджені урядом Україні карантинні обмеження захід пройде у незвичному, дистанційному форматі і буде організований за допомогу інформаційно-комунікаційних технологій. Сучасним викликам - сучасну відповідь, а карантин і самоізоляція, ще не привід не розкривати свої творчі таланти! Запрошуємо усіх до участі!

Захід буде організовано на основі додатку Google Meet у формі відеоконференції. Приєднатися до відеоконференції можна за посиланням: meet.google.com/apy-rwsk-jrw
Прохання для усіх глядачів вимикати свої мікрофони аби уникнути фонового шуму.

5.11.2020

 

На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулися вибори до студентського парламенту. За їх результатами головою студентського парламенту Факультету обрано студента 24 Пол групи спеціальності «Політологія» Бабича Романа Олександровича. Студенти і співробітники Факультету вітають Романа Олександровича з обранням і зичать йому професійних успіхів і звершень.

7.10.2020 

 

Студентська виборча комісія Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова повідомляє що у середу, 7 жовтня, о 14:00 відбудеться Конференція студентів Університету. У зв’язку з карантинними обмеженнями запровадженими Кабінетом Міністрів України Конференція пройде дистанційно, із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, а саме сервісу Google Meet.

30.03.2020

 

2020 прект політоLогічне 200 x 200Студентами спеціальності «Політологія» факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова створено і запущено в соціальних мережах власний онлайн-проєкт «ПолітоLогічне».
Студенти-політологи НПУ імені М. П. Драгоманова стверджують, що «ПолітоLогічне» - проєкт, що стане затишним куточком для кожного закоханого у політологію сердечка. І навіть для тих, у кого з нею «все складно».
«Ми не винаходимо велосипеди, лише:
 - озброюємо необхідною та актуальною інформацією;
 - пишемо про те, що цікаво самим. І те, що точно цікавитиме вас;
 - боремося з кліше «ти ж майбутній депутат»;
 - допомагаємо у наукових пошуках;
 - розуміємо як інколи складно бути політологом;
 - згуртовуємо політологічну спільноту.
Пам'ятай, політологія складна лише для тих, хто не хоче робити її простою.
Долучайся, потеревенимо…»


Сторінка проєкту у Facebook

4.11.2019

 

2019 благодійний ярмарок 200 x 150На базі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся студентський благодійний ярмарок. Студенти факультету виявили високу соціальну активність і відповідальність та власноруч приготували смаколики якими пригощали колег, викладачів та гостей Університету. За кошти отримані від проведення ярмарку будуть закуплені подарунки до Новорічних свят для дітей у дитячий будинок. Така акція і їй подібні не тільки слугують благородні справі гуманізму, а також розвивають у студентській молоді почуття соціальної відповідальності, поглиблюють розуміння сутності гуманітарного права.

   

Хто на сайті?  

На сайті 405 гостей та 0 користувачів

   

Випадкове зображення  

img_0175.jpg
   

Авторизація