СЛАВА УКРАЇНІ!!!

15-ти річчя Інституту

Деталі

Вітаємо професорсько-викладацький склад та студентство з 15-ти річчям Інституту політології та права (Соціально-гуманітарного факультету)! 

   Звертаємо увагу користувачів сайту на те що у розділі Фотогалерея з`явилася збірка фотографій, що відображають історію розвитку нашого Інституту. Запрошуємо до перегляду.
   21.11.07:
"Вітаємо дружній колектив Інституту політології та права НПУ імені М. Драгоманова з 15 річчям від дня заснування. За цей час ви здобули славу одного з основних центрів підготовки кваліфікованих політологів та юристів в Україні. Ваші випускники - успішні професіонали, які плідно працюють в системі державних органів влади, науково-освітніх установах, приватному бізнесі. Ваш інститут відомий як потужний науковий центр у галузі політичних та правових наук. Монографії, що виходять з-під пера ваших дослідників та наукові конференції, що відбуваються у стінах закладу, завжди мають широкий резонанс у наукових колах. Шановні колеги, зичимо Вам нових успіхів у вашій повсякденній праці. З повагою, від імені колективу Інституту політичних та етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України директор Ю.А. Левенець". (з телеграми директору Інституту політології та права Андрусишину Б.І.).

29.11.07: Інститут політології відзначив своє 15-ти річчя. З привітанням до професорсько-викладацького складу та студентства звернувся директор інституту Андрусишин Б.І. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих шахтарів та жертв Голодомору 1932-1933 рр. Найкращі побажання від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова академіка Андрущенка В.П., згадавши історію, проблеми розвитку та досягнення соціально-гуманітарного факультету, передав проректор з наукової роботи, доктор філософських наук, професор Волинка Г.І.
    Богдан Іванович Андрусишин звернувся до учасників урочистого засідання з докладною доповіддю. У ній директор торкнувся таких питань:
 • історія інституту;
 • його структура;
 • спеціальності, спеціалізації та кваліфікації, за якими здійснюється підготовка фахівців в інституті;
 • професорсько-викладацький склад інституту;
 • контингент студентів (у динаміці за останні чотири роки);
 • міжнародні зв’язки Інституту політології та права;
 • науково-дослідна робота виклдачів та студентів;
 • виховна робота в інституті, діяльність студентського самоврядування.
  Особливий наголос було зроблено на основних напрямах роботи Інституту політології та права. Були визначені основні завдання пірозділу університету на період до 2015 року, викладені у відповідній концепції.
      Зі щирими побажаннями до викладачів та студентів звернувся голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки Яцунь О.М. Інститут зі святом також привітали голова трудового колективу проф. Горбачук І.Т., голова Ради ветератнів НПУ імені М.П. Драгоманова Рябухін М.А., академік, доктор політичних наук, проф., заступник директора Інституту держави і права імені В.М. Корецького Горбатенко В.П., проф., завідувач кафедри теорії і історії держави та права Кузьминець О.В., проф., доктор політичних наук, завідувач кафедри політичної аналітики та прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України Телешун С.О., проф., доктор політичних наук, член-кор. НАН України, надзвичайний та повноважний посол, директор Інституту соціології, психології та управління НПУ імені М.П. Драгоманова Євтух В.Б., заступник ректора Міжнародного Українсько-американського гуманітарного інституту "Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні" проф. Романовського О.О., директор Інституту фізичного виховання і спорту Тимошенко О.В. та голова спортивного клубу "Олімп" Питомець О.П., проф., завідувач кафедри економічної теорії Інституту політології та права Радченко В.В.
      Нагородами, подяками, грамотами та стипендіями від профкому університету, від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова, профкому, Академії педагогічних наук України були відзначені директор нашого інституту проф. Андрусишин Б.І. багато викладачів та активних студентів.
      Щирі привітання від студентства передали відмінники навчання та активісти громадської роботи Біюк Марія та Бабич Олег. "Слава Інституту політології та права! Слава Національному педагогічному університету імені Драгоманова! Слава керівництву та професорсько-викладацькому складу університету! Слава Україні!" - цими словами та духовним гімном України ("Молитва за Україну") було завершено урочисте засідання. Директор інституту запросив всіх присутніх до перегляду святкового концерту.
 •  

     

  Всього відвідувань  

  10141392
  Today
  Yesterday
  This Week
  Last Week
  This Month
  Last Month
  All days
  9670
  14240
  23910
  92653
  260057
  8713324
  10141392

  Your IP: 35.175.113.29
  Server Time: 2020-02-17 21:21:45
     

  Хто на сайті?  

  На сайті 172 гостей та відсутні користувачі

     

  Випадкове зображення  

  p1250226.jpg
     

  Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
  Всі права захищено!

  Сайти, які підтримуються службою порталу
  НПУ імені М.П.Драгоманова
  Інститути
  Інститут неперевної освіти
  Факультети
  Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
  Кафедри
  Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
  Персональні сайти
  Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
  Інші сайти
  Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

  Авторизація