Адвокат року 2019

4.10.2019

2019 адвокат року Дубчак 200 x 267«Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об'єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов'язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами. Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік, – допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії» - сказано на офіційному сайті Асоціації адвокатів України, щодо причин і принципів на основі яких вона проводить щорічний конкурс «Адвокат року». І тому особливо почесно, що представники нашого факультету отримують визнання у професійній спільноті. Колектив факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає кандидата юридичних наук, доцента, професора кафедри Правознавства та галузевих юридичних дисциплін Дубчак Лесю Сергіївну з перемогою в конкурсі Адвокат року 2019 у номінації   «Цивільне право».

12072

Your IP: 100.24.115.253