СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Оголошення

18/01/2008:
    Наукове товариство Інституту політології та права НПУ імені М.П.Драгоманова, запрошує до спільного проведення конференцій, круглих столів, конкурсів, участі у грантових програмах та будь-яких інших наукових та громадських акціях, спрямованих на інтелектуальний та культурний розвиток студентської молоді.
    Ми готові до продуктивної співпраці з державними та недержавними організаціями України та закордону, окремими громадянами.
    Свої пропозиції та побажання, прохання надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

18/01/2008:
    Шановні студенти Інституту! З будь-яких питань, повязаних з Вашою науковою роботою, участю у конференціях, конкурсах та інших заходах, можно звертатись особисто до голови Наукового товариства Інституту Бабіча Олега ( 42 право ) або надсилати свої питання та пропрозиції на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Кожне Ваше звернення не залишиться без належної уваги, ми будемо намагатись надати допомогу, необхідну для успішної участі у різних наукових конференціях, інших заходах.
    Якщо у вас є пропозиції, з приводу покращення роботи Товариста, їх також можна надсилати на вказану адресу.

   

Всього відвідувань  

9763289
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
16414
12685
77208
89148
295368
8340288
9763289

Your IP: 3.229.142.175
Server Time: 2020-01-24 21:16:45
   

Хто на сайті?  

На сайті 278 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація