СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Історія кафедри теорії та історії держави і права

3-1994 навчальному році. Перший набір нараховував 25 студентів, другий 35. З 1995-1996 навчального року план прийому студентів збільшився до 69 осіб (3 академічної групи).
З 1997-1999 навчального року на першому курсі навчається 57 студентів, з них 16 на контрактній основі, а на заочній 53, з них 26 за контрактом. З 1 вересня 1999 р. кафедра існує як кафедра теорії та історії держави і права.
На кафедрі теорії та історії держави і права здійснюється підготовка спеціалістів зі спеціальності "Правознавство", що репрезентує базовий напрям вищої освіти за професійним спрямуванням 7.06.01.01 - "Право". Викладач правознавства, юрист-фахівець, який поєднує широкі знання юридичних та педагогічних дисциплін може кваліфіковано здійснювати діяльність у цих двох напрямках. Сьогодні сфера застосування подібних знань майже необмежена.Значне місце в діяльності кафедри теорії та історії та теорії держави і права займає робота з профорієнтації майбутніх викладачів правознавства, юристів.
З 1993-1997 кафедру правознавства очолював колишній декан, доцент Скиба Валерій Йосипович, а його заступником був старший викладач Куліш Анатолій Іванович.
З 1997 року кафедру очолює доктор історичних наук, академік Української Академії історичних наук, професор Андрусишин Богдан Іванович.
З метою подальшого поліпшення підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі правознавства кафедра теорії та історії держави і права плідно співпрацює з Національною академією МВС, Національним університетом імені Т.Г. Шевченка, Академією праці та соціальних відносин, Торгово-економічним університетом, Інститутом законодавства Верховної Ради України, Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького.
Наші випускники на 100% працевлаштовані: багато хто з них працює викладачами у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах, в органах державної влади, в приватних адвокатських консультаціях та нотаріальних конторах.

   

Всього відвідувань  

10142328
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
10606
14240
24846
92653
260993
8713324
10142328

Your IP: 35.175.113.29
Server Time: 2020-02-17 23:01:19
   

Хто на сайті?  

На сайті 98 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація