СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Члени наукового гуртка «Права людини в міжнародному та національному праві» взяли участь в Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини

27.03.2019

 

2019 кінофестиваль з прав людини 200 x 281Студенти 1 курсу магістратури історичного факультету НПУ ім. М. П. Драгоманова (спеціалізація історія та правознавство) відвідали Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays в кінотеатрі "Жовтень" і переглянули фільм режисера Ніколауса Ґейргальтера "Прикордонний мур" (2018), який свого часу зняв роботу про Прип'ять (1999).
Фільм зображує жителів Австрії, а саме регіону перевалу Бреннера, що розташований між федеральною землею Австрії Тіроль і італійською автономною провінцією Південний Тіроль. У 2016 перед владою як Італії, так і Австрії постає велика проблема, до якої країни не були підготовлені - біженці, що підтверджує часто згадуваний у фільмі "кордон" зі звичайної сітки. Населення цієї території живе, не відчуваючи кордону взагалі, наприклад, сім'я, яка має бізнес, що тримається переважно на тому, що будинок "ділиться" країнами. Кожен з тих, хто давав інтерв'ю, в силу стандартів поведінки країн ЄС, таких як солідарність та повага, виступає за підтримку населення, яке вимушене емігрувати. Але, в той же час, вони діють згідно своїх традицій і світогляду, який вважають діаметрально протилежним від емігрантів.

Так, як самі жителі не дійшли спільної думки, чи потрібен таки серйозний контроль і кордон між країнами замість звичайної сітки (в результаті страшні передбачення влад не справдилися), студенти, що переглянули фільм, також не знали, на чий бік вони б хотіли стати. Однією з найголовніших проблем є певне стереотипне ставлення до такої ситуації:
"Так, вони діють у рамках максимальної толерантності. Але поза цим не потрібно забувати, що як мінімум половина з них боїться "замішання" культур і традицій, на що вказала одна "жителька Тіролю", як вона себе називає. Це дуже серйозна ситуація Австрії, з якою вони вимушені розібратися".
"Потрібно запам'ятати слова одного емігранта з Сенегалу у фільмі. "Ви повинні навчитись поважати нас, а ми - вас. У війнах і утисках нема сенсу". З іншого боку, зрозумілими є причини іншого ставлення до цієї проблеми. Згадаємо нещодавні події в Новій Зеландії. Якими були причини і приводи? Всі бояться зіткнутись не так з перебігом еміграції, як з можливими результатами, які ми чудово знаємо".
На думку студентів V курсу Історичного факультету НПУ ім. М. П. Драгоманова фільм є чи не обов'язковим до перегляду, як і ряд інших цьогорічних номінантів на "Оскар", у номінаціях "Найкращий документальний фільм" і "Найкращий короткометражний документальний фільм", які піднімають такі ж питання.

Cтудентка 1 курсу магістратури
факультету історичної освіти
Національного педагогічного
університету імені М. П. Драгоманова
Безкоравайна Єлизавета

   

Всього відвідувань  

10249291
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
13360
11018
58578
73231
367956
8713324
10249291

Your IP: 3.218.67.1
Server Time: 2020-02-27 23:57:37
   

Хто на сайті?  

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація