Моніторинговий звіт

10.10.2019

2019 моніторинговий звіт Губань 200 x 267Доктор юридичних наук, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Радим Губань 10 жовтня взяв участь у презентації моніторингового звіту за результатами проведеного Директоратом правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів Міністерства юстиції України моніторингу впровадження та аналізу ефективності законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері правового регулювання виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), банкрутства, судово-експертної діяльності, судоустрою та судочинства, адвокатури та здійснення адвокатської діяльності. Захід, що пройшов за підтримки проекту ЄС «Право-Justice» відбувся 10 жовтня 2019 року у приміщенні конференц-залу Національної академії наук України. Основними темами, які обговорювалися на заході стали судочинство, судоустрій та адвокатура; примусове виконання рішень; банкрутство; судово-експертна діяльність. Питаннями, які викликали жваву дискусію стали наскрізні проблеми процесуального законодавства, а також особливості скасування «адвокатської монополії».

20567
19958