СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Тематична зустріч з В’ячеславом Бігуном

9.12.2019

 

2019 Бігун фільми 1 200 x 269В рамках всеукраїнського тижня права на факультеті політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова відбулася тематична зустріч з заступником голови Комітету, головою підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини та альтернативного розв’язання спорів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, вченим, юристом, кінорежисером В’ячеславом Бігуном. В рамках зустрічі студенти переглянули фільми про Європейський суд з прав людини і обговорили їх зі спікером.

Фільми які були представлені студентам:
ПЕНАЛЬТІ ПРАВОСУДДЯ 
Молодий футболіст, скалічений правоохоронцями, з неймовірною волею до життя шукає правди в Україні, але добивається правосуддя лише в Європейському суді в Страсбурзі (за справою № 38773/05 «Савіцький проти України»). 
43 покази – 2 нагороди в 14 країнах. Європейська прем’єра нового фільму відбулася в Франції за участі відомих юристів, зокрема голови Європейського суду з права людини, директора Міжнародного інституту прав людини Жана-Поля Коста. Фільм демонстрували в Німецькому музеї кіно в Франкфурті-на-Майні. Перші фестивальні номінації він здобув як частина альманаху «Україна_голоси» лабораторії Indie Lab (в якій її створено), а більшість, ― самостійно, після доопрацювання. Фільм зокрема змагався за головний приз МКФ «Молодість» («Скіфський олень») й був високо оцінений кінокритиками як один із успішних прикладів використання анімації в українському неігровому кіно.

2019 Бігун фільми 2 200 x 150МІЖ ПЕКЛОМ І РАЄМ
Не плюй у свою криницю, бо де погана вода, там і велика біда. Заради дітей спраглі справедливості жителі-активісти колись райського місця, біля чиїх хат виростає індустріальний монстр-забруднювач, виводять на чисту воду державу в першій українській екологічній справі в Європейському суді з прав людини (за справою № 30499/03 «Дубецька та інші проти України»).
8 показів – 3 нагороди. Допрем’єрні покази на кінофестивалях у Великобританії, Екологічному кінофестивалі ПолтаваДок та Міжнародному кінофестивалі Дніпро-Сінема. ІІІ Бердичівський кінофестиваль «Зоряне містечко» (квітень, 2017) відзначив фільм двома нагородами – «Найкраща операторська робота» (В’ячеслав Бігун та Борис Ухов) та визнав стрічку «Найкращим документальним фільмом». Фільм визнано «Найкращим документальним фільмом» на Запорізькому міжнародному кінофестивалі (2018).
2019 Бігун фільми 3 200 x 166

ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ
Закоханий у природу активіст Сергій Корецький із друзями та учнями створює організацію, аби зберегти ореол корінної природи в столиці, проте Міністерство юстиції відмовляється її реєструвати. Починається юридична боротьба, яка кульмінує в Європейському суді. Проходить час, а чи проходить любов? (Стрічку підсилює пісня Володимира Самайди «Київський вальс») (за матеріалами справи за заявою № 40269/02 «Корецький та інші проти України»).

   

Всього відвідувань  

10127904
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
10422
12909
103075
126207
246569
8713324
10127904

Your IP: 3.234.245.125
Server Time: 2020-02-16 18:30:48
   

Хто на сайті?  

На сайті 125 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація