СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії у другому семестрі 2019-2020 навчального року

10.02.2020

 

2019 рейтинг студентів на академічну стипендію 200 x 147

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ
факультету політології та права
за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р
для призначення академічної стипендії
на другий семестр 2019-2020 н.р.

 

 

1 курс

Право
(групи: 13-П )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Костюшко Уляна Вікторівна 13-П 84.65
2 Купчак Наталія Володимирівна 13-П 83.67
3 Босак Анастасія Сергіївна 13-П 79.42
4 Кісіль Юлія Олександрівна 13-П 79.42
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
5 Матвієнко Ольга Іванівна 13-П 78.13
6 Паєвська Людмила Іванівна 13-П 77.67
7 Сабат Софія Романівна 13-П 63.11
8 Іванцюра Тарас Ігорович 13-П 61.65
9 Рябошапко Михайло Віталійович 13-П 60.19

Студенти з пільгами:

1 Рябошапко Михайло Віталійович 13-П 60.19

 

Політологія
(групи: 14-Пол )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Берзін Олександр Віталійович 14-Пол 80.79
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
2 Кузьмова Анастасія Володимирівна 14-Пол 69.28

Студенти з пільгами:

1 Кузьмова Анастасія Володимирівна 14-Пол 69.28

2 курс

Право
(групи: 23-П )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Вайнбергер Вікторія Андріївна 23-П 91.81
2 Коробченко Інна Сергіївна 23-П 85.99
3 Ткаченко Єлизавета Олександрівна 23-П 85.99
4 Тусюк Ірина Юріївна 23-П 79.64
5 Шевченко Анастасія Олегівна 23-П 79.48
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
6 Агаподченко Аліна Олександрівна 23-П 79.12
7 Никитенко Тетяна Іванівна 23-П 77.53
8 Севрук Ольга Костянтинівна 23-П 74.24
9 Гороховацька Вікторія Русланівна 23-П 71.59
10 Андросович Світлана Адамівна 23-П 63.41

студенти з пільгами:

1 Никитенко Тетяна Іванівна 23-П 77.53
2 Андросович Світлана Адамівна 23-П 63.41

 

Політологія
(групи: 24-Пол )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Голобородько Вікторія Ярославівна 24-Пол 81.92
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
2 Логвинчук Єгор Антонович 24-Пол 67.51

студенти з пільгами:

1 Логвинчук Єгор Антонович 24-Пол 67.51

 

3 курс

Право
(групи: 32-П , 33-П )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Гоцуляк Ольга Олександрівна 33-П 96.89
2 Юхимович Марина Іванівна 33-П 93.70
3 Коржук Анастасія Олександрівна 32-П 93.04
4 Клімова Ірина Анатоліївна 32-П 91.84
5 Чорномаз Анастасія Ігорівна 33-П 90.97
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
6 Батюк Аліса Олександрівна 32-П 88.20
7 Павлійчук Денис Ігорович 33-П 76.21
8 Штепа Владислав Сергійович 32-П 75.76
9 Бороденко Анастасія Валеріївна 32-П 75.48
10 Бородай Юлія Олександрівна 33-П 53.51

студенти з пільгами:

1 Клімова Ірина Анатоліївна 32-П 91.84

 

Політологія
(групи: 34-Пол )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Міщенко Олександр Ігорович 34-Пол 46.25

студенти з пільгами:

1 Міщенко Олександр Ігорович 34-Пол 46.25

 

4 курс

Право
(групи: 42-Ппсн , 43-Пзпсд )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Галенко Тетяна Миколаївна 42-Ппсн 96.40
2 Міськова Ірина Олександрівна 42-Ппсн 86.49
3 Сінчук Анжеліка Артурівна 42-Ппсн 84.26
4 Угрехелідзе Торніке Юлонович 43-Пзпсд 80.61
5 Кручина Сергій Ігорович 43-Пзпсд 78.30
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
6 Кеба Людмила Анатоліївна 42-Ппсн 77.51
7 Капля Юлія Сергіївна 43-Пзпсд 76.34
8 Горуц Тереза Степанівна 43-Пзпсд 74.88
9 Карпова Жанна Геннадіївна 43-Пзпсд 74.57
10 Кашинська Ірина Миколаївна 42-Ппсн 74.57
11 Єремєєв Микита Денисович 43-Пзпсд 69.94
12 Константінов Владислав Олегович 43-Пзпсд 64.29

студенти з пільгами:

1 Угрехелідзе Торніке Юлонович 43-Пзпсд 80.61
2 Кашинська Ірина Миколаївна 42-Ппсн 74.57
3 Єремєєв Микита Денисович 43-Пзпсд 69.94

 

Політологія
(групи: 44-Пол )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Рихлюк Анна Віталіївна 44-Пол 91.95
2 Умен Вікторія Миколаївна 44-Пол 85.05
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
3 Десятнюк Світлана Олександрівна 44-Пол 82.57
4 Чехман Кирило Олександрович 44-Пол 70.75
5 Черниш Діана Ігорівна 44-Пол 66.15

 

1 курс магістратура

Право
(групи: 12-МП )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Микулін Іванна Миколаївна 12-МП 84.67
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
2 Фалюш Ярослав Ігорович 12-МП 72.19
3 Давидяк Юлія Олександрівна 12-МП 66.13

студенти з пільгами:

1 Давидяк Юлія Олександрівна 12-МП 66.13

 

Політологія
(групи: 14-МПол )

П.І.Б. Студента Група Бал
1 Павлюк Наталія Олегівна 14-МПол 85.03
Ввійшли до рейтингу, але залишились поза лімітом стипендіатів
2 Матюк Денис Олексійович 14-МПол 77.00
3 Іванов Ростислав Євгенович 14-МПол 63.00

 

2 курс магістратура

Право
(групи: 22-МП)

П.І.Б. Студента Група Бал
1. Євтушик Віра Ігорівна 22-МП 79.31

 

 

 

   

Всього відвідувань  

10141234
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
9512
14240
23752
92653
259899
8713324
10141234

Your IP: 35.175.113.29
Server Time: 2020-02-17 21:10:30
   

Хто на сайті?  

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація