СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Лекція Козицького

14.11.2012

 Козицький 2

В середу, 14 листопада в гуманітарному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася публічна лекція кандидата історичних наук Андрія Михайловича Козицького, на тему «Голодомор 1932 – 1933 років в Україні: історичні паралелі із геноцидами ХХ століття», яка проводилася для студентів та викладачів нашого університету. Ініціював проведення лекції Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

Козицький 1

Вступне слово для слухачів проголосив директор Інституту політології та права, професор Богдан Іванович Андрусишин. У своєму слові Богдан Іванович наголошував: «Не можна рости на драматичних поразках, але й забувати про них не треба», знання історії для сучасної молоді надзвичайно важливе, адже без них ми не зможемо уникнути помилок, співставити інші історичні події, побачити закономірності і взагалі побудувати майбутнє.

Козицький 3

 Лекція була дуже змістовна, цікава, інформативна та глибоко розкрита. Андрій Михайлович почав проводити паралелі із найдавнішими часами, розповів, які народи постраждали ще окрім українського. Виділив 3 типи геноциду:

1. Економічний;
2. Тиранічний;
3. Ідеологічний.
 Виокремив умови, без яких геноцид не може відбутися: мішень, організатори, час та наслідки. Серед наслідків Андрій Михайлович виокремив так званий постгеноцидний синдром, який проявляється у вигляді агресивності, або ж пасивності народу.
 Лекція сподобалася студентам і всім присутнім. Висвітлене питання цікавить молодь і є актуальним, про це свідчить низка питань, які студенти задавали лектору після проведення лекції.
24 листопада на Арсенальній відзначатиметься День пам’яті жертв голодомору 32-33 років, усіх не байдужих просимо долучитися до акції.


   

Всього відвідувань  

9761758
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
14883
12685
75677
89148
293837
8340288
9761758

Your IP: 3.229.142.175
Server Time: 2020-01-24 19:53:43
   

Хто на сайті?  

На сайті 275 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація