СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Відповідальне батьківство: працевлаштування для боржників по аліментах

2019 Аліменти для дітей 150 x 100Повідомляємо, що 21 січня 2019 року підписано Меморандуми про співробітництво між Міністерством юстиції України і Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці.
Повідомляємо про можливість працевлаштування боржників, що мають заборгованість зі сплати аліментів, інші майнові зобов'язання та щодо яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Дані меморандуми було підписано з метою сприяння зайнятості боржників, зокрема, з виплати аліментів та посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин.
За інформацією, наданою Державною службою зайнятості ринок праці за останній час значно оживився, ще два роки тому служба могла запропонувати тільки 30 тисяч вакансій, проте вже наприкінці 2018 року було 130 тисяч.
Так, після підписання Меморандуму з Держслужбою зайнятості відбувається обмін інформацією про вакантні посади по всій країні, після чого боржникам буде запропоновано добровільно влаштуватися на роботу.
Разом з тим другий документ передбачає надання Міністерством юстиції по всій країні інформації органам Держпраці про скарги, що стосуються порушень підприємствами прав працівників, несвоєчасна виплата заробітної плати, а також стосовно неофіційного працевлаштування боржників, приховування власних доходів, отримання заробітної плати у конвертах тощо.
У таких випадках інспектори Держпраці матимуть можливість проводити перевірки на підприємствах, на які вказують опікуни дитини, стягувачі тощо.
Запрошуємо звертатись до органів державної виконавчої служби стосовно:
відповідних консультацій щодо працевлаштування в рамах співпраці між Міністерством юстиції України і Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці;
фіксації фактів можливих порушень законодавства про працю з боку роботодавців, що особливо важливо для незахищеного населення.
Наголошуємо про можливість погашення таким чином заборгованості зі сплати аліментів у зв'язку з обміном зі Службою зайнятості інформацією про вакантні позиції по всій країні, де є суттєвий брак робочих кадрів.
Разом з тим нагадуємо про інструментарій органів державної виконавчої служби, у випадку не виплати заборгованості зі сплати аліментів, застосувати суспільно-корисні роботи для відповідних виплат боргів перед власними дітьми.

   

Всього відвідувань  

10141350
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
9628
14240
23868
92653
260015
8713324
10141350

Your IP: 35.175.113.29
Server Time: 2020-02-17 21:19:42
   

Хто на сайті?  

На сайті 137 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація