ФАХІВЦІ ЗАКОНОТВОРЧОСТІ

15.05.2013

Фото0280 200 x 150

15 травня 2013 року відбулось вручення сертифікатів магістрам спеціальності «Правознавство» в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.

Протягом трьох місяців наші магістри мали можливість відвідувати заняття в «Українській школі законотворчості» при Інституті законодавства Верховної Ради України, де вони проходили спеціальну підготовку, поряд із народними депутатами України, їх помічниками, службовцями державних установ та ін.
Під час навчання студенти отримали ґрунтовні знання національної законотворчої практики, досвіду зарубіжних країн, вимог до законотворчої діяльності, її стадій, видів, способів, методів, брали участь у різних науково-практичних заходах організованих школою.
Зокрема, студенти мали можливість самостійно досліджувати актуальні проблеми законодавчого процесу в Україні. Результати їх роботи були заслухані на круглому столі «Сучасні тенденції законотворчості в Україні», після якого слухачам школи були вручені сертифікати, що засвідчують їх плідну наукову працю в дослідженні законодавчих тенденцій України.
Отримані студентами, в процесі такої підготовки, знання та вміння сприяють вирішенню аналогічних практичних завдань у сфері їхньої професійної діяльності та написанню магістерських робіт.

10141956
10141956