СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Керівництво

Декан

 

 

АНДРУСИШИН БОГДАН ІВАНОВИЧ

Andrusishin portret 200 x 254

 

Доктор історичних наук, професор, декан факультету політології та права, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та Академії наук вищої школи України

Контакти: (044) 486-97-67

Детальніше: Декан

Заступники декана

 

 Токарчук портрет 200 x 300

ЗАСТУПНИК ДЕКАНА З НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ 

ТОКАРЧУК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

Народилася у 1984 році у с. Н.Синьовидне Сколівського р-ну Львівської обл. По закінченні загально-середньої школи у 2001 році вступила до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, де здобула вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук, доцент.

З 2008 року працює на кафедрі «Теорії та історії держави і права» факультету політології та права Національного педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова на постійній основі. 
З 2006 року по 2010 рік навчалася в аспірантурі НПУ імені М.П. Драгоманова (на заочному відділенні).
В 2011 році захистила дисертаційне дослідження на тему «Державно-правові погляди С.П.Шелухіна» за спеціальністю «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень» та отримала науковий ступень кандидата юридичних наук.
В 2012 році вийшла друком монографія на тему «Державно-правові погляди С.П.Шелухіна».

У 2014 році отримала диплом доцента.
На факультеті політології та права постійно виконує навчальне навантаження, викладає лекційні курси із навчальних дисциплін: «Історія держави та права зарубіжних країн», «Державне право зарубіжних країн», «Правознавство», «Основи науково-правових досліджень». 


2017 Кархут О. Я. для сайту 217 x 312

 ЗАСТУПНИК ДЕКАНА З ВИХОВНОЇ ТА НАУКОВОЇ РОБОТИ

КАРХУТ ОЛЬГА ЯРОСЛАВІВНА


Народилася 23 березня 1988 року на Тернопільщині.
У 2010 році закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Правознавство», отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію магістр права; викладач права.
У 2014 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних та правових учень на тему: «Механізм правового регулювання суспільних відносин у сфері освіти: теоретико-правовий аспект» і отримала диплом.
Науково-педагогічний стаж зі спеціальності з 2010 року.
Підвищення кваліфікації: Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві (2011).
Читає курси: «Конституційне право України», «Адміністративне право», «Правове регулювання освіти в Україні», «Освітнє право», «Правознавство», «Інтелектуальна власність». Керує курсовими, бакалаврськими, дипломними, магістерськими роботами.
Відповідальний секретар Наукового часопису Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Серія 18. «Право».
Основні напрями наукової та педагогічної діяльності пов’язані з актуальними питаннями теорії та історії держави і права, правового регулювання освіти, освітнього права тощо.
Є автором більше 30-ти наукових публікацій.
Монографії:
Кархут О. Я. Механізм правового регулювання суспільних відносин у сфері освіти: теоретико-правовий аспект : монографія / О. Я. Кархут. – Київ: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016. – 225 с.
Кархут О. Я. Правове регулювання освіти в Україні у контексті європейської інтеграції. Актуальні проблеми юридичної освіти та науки в Україні : монографія / за ред. Ю. С. Шемшученка. – Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2016. – 361 с. (С. 298-309).

 

 

   

Всього відвідувань  

9761661
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
14786
12685
75580
89148
293740
8340288
9761661

Your IP: 3.229.142.175
Server Time: 2020-01-24 19:48:11
   

Хто на сайті?  

На сайті 286 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація