СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Центр правничої допомоги Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Юридична клініка «Центр правничої допомоги НПУ імені М. П. Драгоманова» - структурний підрозділ університету, який надає безоплатну правову допомогу з цивільного, сімейного, житлового, трудового та освітнього права співробітникам, студентам, аспірантам університету, а також громадянам, які потребують допомоги у вирішенні проблем у правовому полі. Клініка веде активну правопросвітницьку роботу, проводить майстер-класи на актуальну правову тематику як в університеті, так і за його межами.
Юридична клініка створена у 2007 році та діє на підставі Положення як структурний підрозділ Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та є членом Асоціації юридичних клінік України.
Очолює юридичну клініку кандидат юридичних наук, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, адвокат Дубчак Леся Сергіївна. Серед студентів-консультантів юридичної клініки є як студенти-магістри, так і студенти 3-4 курсів, які під керівництвом керівника клініки та викладачів факультету надають усні консультації, та, в окремих випадках, складають процесуальні документи в суд для осіб, які звернулися в Центр правничої допомоги НПУ імені М. П. Драгоманова.
Основними завданнями клініки є не тільки надання безоплатної правової допомоги, а й проведення заходів з правової освіти населення, шляхом проведення консультантами лекцій, інтерактивних занять у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.
Юридична клініка також бере активну участь в організації та проведенні наукових заходів, в тому числі конференцій та круглих столів, організованих факультетом політології та права.

Адреса клініки: вулиця Тургенєвська, 8/14, Київ, 01054
Телефон: +380974013321
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому:
понеділок 14:00 – 17:00
середа 10:00 – 13:00
п’ятниця 14:00 – 16:00

   

Всього відвідувань  

10142224
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
10502
14240
24742
92653
260889
8713324
10142224

Your IP: 35.175.113.29
Server Time: 2020-02-17 22:44:15
   

Хто на сайті?  

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

p1250226.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація