СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Студентський актив

КВК 2011. Перша гра

23.11.2011

alt
 

В Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 22 листопада 2011 року відбулася перша гра за Кубок Ректора Клубу веселих та кмітливих у якій взяла участь і команда Інституту політології та права.

 

Участь у грі взяли 6 команд від 5 Інститутів нашого університету:
1. Інститут соціальної роботи та управління - команда «Сервелат»;
2. Інститут історичної освіти - команда «Автомат»;
3. Інститут політології та права - команда «По-Киевски»;
4. Інститут філософської освіти і науки - команда «Халтура»;
 5. Інститут педагогіки та психології - команда «Рецидивисты»;
6. Інститут філософської освіти і науки - команда «Лореаль ТиДиш»,
 а також сьома, головна «зіркова» команда – члени журі, на чолі з директором і редактором Ліги КВК Драгоманова Зюбою Дарією; автором і актором команди КВН "АКУли Пера", керівником проекту "Танцюють всі" на телеканалі СТБ Наталією Франчук; Чемпіоном України 2010, Чемпіоном Регіональної Ліги КВК "Европа" 2010, автором і актором команд КВК "Сборная Албании" и "Wiesbaden" Владом Черних; капітаном команди КВК «ТаТиШо», капітаном збірної команди НПУ , триразовим чемпіоном Кубку Ректора НПУ імені Драгоманова Гудзюком Юрієм; гравцем команди КВК «ТаТиШо», триразовим чемпіоном Кубку Ректора НПУ імені Драгоманова Тавлуєм Дмитром.
Ведучим гри традиційно був Метельський Олександр, випускник нашого Інституту.
Найкращими виступами гри за рішенням журі та оваціями глядачів були «старожили» сцени команди «Автомат», «Халтура», «Рецедивисты», які знову і знову доводять, що гумор в стінах НПУ – ЖИВЕ!!! Наступні місця були визначені в такому порядку: команда КВК «По-Киевски», «Сервелат» та команда «Лореаль ТиДиш».
Команда нашого Інституту у складі: Приймака Сергія (капітан команди), Матвійчука Михайла, Морозової Вероніки, Корнієвського Олександра, Осипенко Сергія та Рубанчук Галини порадувала своїми мініатюрами, проте хотілося б бачити більше номерів в їхньому виконанні, що можливо і вплинуло на результати оцінювання. Варто побажати їм зібраності, віри в себе, бажання дивувати глядачів гарними номерами та справжньої віддачі грі КВК!! Студенти нашого Інституту Стьоба Олена та Шпилєвий Олексій гравці команди «На всі 100», що в минулому році посіла ІІ місце в Кубку, ввійшли до складу команд «Халтура» та «Лореаль ТиДиш».
Великим сюрпризом став виступ, без перебільшення легендарної команди КВК нашого університету «ТаТиШо», які змусили глядачів плакати від сміху, а для молодих команд їхній виступ був як майстер клас по грі в КВК!!!
 Особливу подяку хотілося б виразити організатору свята чарівній та неповторній Зюбі Дарії, на чиїх тендітних плечах лежить велика і клопітка робота! Також редакторам Гудзюку Юрію та Приходьку Олексію, які виділяють свій вільний час для редагування та покращення номерів команд, щоб зробити змагання по-справжньому яскравими!
Єдиним відкритим і проблематичним питанням, що залишається на даний момент є підтримка вболівальників нашого Інституту, яка є дуже важливою і необхідною для гравців команди. Тому не будьте байдужими, приходьте та вболівайте, адже вони роблять це заради ваших щасливих усмішок і гарного настрою!!!

Стаття від "Frei" 
 

   

Всього відвідувань  

10176588
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
8761
11112
59106
92653
295253
8713324
10176588

Your IP: 3.234.245.121
Server Time: 2020-02-21 18:10:08
   

Хто на сайті?  

На сайті 150 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація