Відкриття щорічного курсу «Законотворча діяльність» для студентів-магістрів факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова у Інституті законодавства Верховної Ради України у 2017 р.

28.03.2017

Копиленко 200 x 150На підставі Договору між факультетом політології права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Інститутом законодавства Верховної Ради України 28 березня 2017 року студенти 1 курсу спеціальності «Правознавство» освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова розпочали навчання в Інституті законодавства Верховної Ради України за навчальною програмою: «Законотворча діяльність».
На урочистому відкритті член-кореспондент НАН України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, директор Інституту законодавства Верховної Ради України Олександр Любимович Копиленко наголосив, що вже понад десять років радий вітати студентів факультету політології та права у стінах інституту, які демонструють високий освітньо-професійний рівень підготовки.
Після закінчення навчання в Інституті законодавства Верховної Ради України студенти факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова отримають сертифікат встановленого зразка, що значно розширить їхні можливості щодо працевлаштування та вступу до аспірантури.
Андрусишин фото 200 x 150Декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Андрусишин Богдан Іванович у вітальному слові звернув увагу на те, що особливу роль у професійному становленні студентів відіграє їх навчання в Інституті законодавства Верховної Ради України, де вони проходять спеціалізований навчальний курс із законотворчості поряд із народними депутатами України, співробітниками Апарату Верховної Ради України, посадовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Під час навчання за навчальними магістерськими програмами «Законотворча діяльність», «Європейське парламентське право» студенти вивчають національну законотворчу практику, досвід зарубіжних країн, вимоги до законотворчої діяльності, її стадії, види, способи, методи, беруть участь у різних науково-практичних заходах. Отримані студентами в процесі такої підготовки знання і вміння сприяють вирішенню аналогічних практичних завдань у сфері їхньої професійної діяльності та написанню магістерських робіт.

Your IP: 3.229.142.175
Server Time: 2020-01-24 20:36:54