СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Наш сайт

Оголошення для співробітників

11.10.2017

 

Шановні колеги! В середу, одинадцятого жовтня 2017 р. в аудиторії 1-8 Гуманітаного корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, що знаходиться за адресою вул. Тургенівська 8/14, відбудеться конференція трудових колективів факультету політології та права і факультету історичної освіти НПУ імені     М. П. Драгоманова. Початок о 14:00.

Порядок денний:

1. Обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Університету для участі у виборах ректора Університету.
2. Різне.

Звернення декана факультету політології та права з приводу фальшивої сторінки в соцмережі відкритої від його імені

27 березня 2016 року від мого імені та без надання мною особистої згоди на розкриття будь-яких моїх персональних даних була створена сторінка Богдан Андрусишин в одній із соціальних мереж, що в свою чергу порушує Конституцію України від 28.06.1996 р., Закон України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. та статтю 278 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 р. «Заборона поширення інформації», якою порушуються особисті немайнові права. Інформую, що у жодній із світових чи національних соціальних мереж мною і за моєю згодою третіми особами не створювалося жодної сторінки і всі матеріали, розміщені на вищезгаданій сторінці від мого імені є неправдивими. 


Декан факультету політології та
права, професор Андрусишин Б.І.

Привітання від професора Телешуна

Привітання Телешуна Андрущенко 2016 200 x 275УКРАЇНА
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
03067, Україна, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20

Ректору
Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, член-кореспонденту НАН України, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору філософських наук, професору В.П. Андрущенку

Вельмишановний Вікторе Петровичу!
Вітаємо Вас, а у Вашій особі весь колектив університету з Новим роком та Різдвом Христовим!
Зичимо Вам свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!
Щастя Вам і добра!

Привітання Телешуна Андрусишин 2016 200 x 275

 

Проректору НПУ імені М.П.Драгоманова, директору Інституту політології та права, доктору історичних наук, професору Б.І. Андрусишину

Вельмишановний Богдане Івановичу!


Вітаємо Вас, а у Вашій особі весь колектив інституту з Новим роком та Різдвом Христовим!
Зичимо Вам свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!
Щастя Вам і добра!
З щирою повагою.

 

Директор Інституту державної служби

та місцевого самоврядування НАДУ

при Президентові України,

заслужений діяч науки і техніки України,

доктор політичних наук, професор                                  С. О. Телешун

З Новим Роком!!! З Різдвом Христовим!!!

НР 2016 200 x 125Дирекція Інституту політології та права від щирого серця вітає усіх студентів, співробітників та гостей Інституту з Новим 2016 Роком та великим святом Різдва Христового!

Бажаємо усім міцного здоров’я, людського щастя, радості, успіхів у всіх починаннях, творчої наснаги, натхнення і мирного неба над головою та своєї землі під ногами!!!  Хай виправдаються надії і збудуться мрії!!!

82-гі роковини голодомору в Україні

28.11.2015

 

257px Holodomor icon.svg 200 x 205Цього року в Україні відзначають уже 82-гі роковини кривавого і безпрецедентного за своєю жорстокістю акту геноциду проти українського народу – голодомору в Україні. 28 листопада, о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. Закликаємо всіх колег та студентів Інституту політології та права доєднатися і, запаливши свічку, вшанувати пам'ять невинно-знищених жертв тієї жахливої трагедії!

План заходів, щодо вшанування пам’яті жертв голодомору:
21 листопада (субота)
18.00 – Презентація виставки Валерія Франчука «Присвята».Національна філармонія України ім. М.В. Лисенка. 
19.00 - «Хорал безсмертя» з міжнародного концертного циклу «Елітні вечори камерної музики Євгенії Басалаєвої». Колонна зала Національної філармонії України ім. М.В. Лисенка.
23 листопада (понеділок)

 

Детальніше: 82-гі роковини голодомору в Україні

   

Всього відвідувань  

9762435
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
15560
12685
76354
89148
294514
8340288
9762435

Your IP: 3.229.142.175
Server Time: 2020-01-24 20:31:03
   

Хто на сайті?  

На сайті 280 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

img_0175.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація