СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Реалізація кампанії «Я МАЮ ПРАВО!» у столиці

Від булінгу страждають і агресори, і жертви. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з людьми, мають проблеми психоемоційного розвитку. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б допомогли їм розвинути здорові відносини з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх життя. Тож уроки та неформальне спілкування з дітьми у цьому напрямку дають перші плоди: школярі активно долучаються до ініціатив юстиції, об’єднуються та генерують нові цікаві ідеї.

Якщо маєте цікаві ідеї та хочете реалізувати їх спільно із столичною юстицією, телефонуйте (044) 270-58-40, 279-85-41 або надсилайте на E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.
Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.
Нагадаємо, що з початку року юстиція Києва провела майже 400 правопросвітницьких заходи для майже 15 тисяч громадян.
З початку квітня співробітники столичної юстиції провели майже 130 правових уроків у протидії булінгу. Вчили як боротись з булінгом та попереджали про відповідальність за цькування більше 5 тисяч школярів у майже 40 закладах освіти столиці та бібліотеках. Співробітники управління проводять уроки у різноманітних цікавих формах: переглядають фільми та соціальні ролики, проводять правові театри, організовують квести та моделюють різні ситуації пов’язаних з булінгом та разом зі школярами шукають виходи з них.
Ролики «Я МАЮ ПРАВО!» мають нагоду побачити відвідувачі ДРАЦСів, користувачі столичного Метрополітену (станції Політехнічний Інститут, Театральна, Хрещатик, Льва Толстого та інші) та клієнти «Приват-банку» у більше 2,5 тисячах відділень по всій Україні. Також перед переглядом фільмів з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» ознайомлюються відвідувачі муніципальних кінотеатрів «Лейпциг», «Флоренція», «Дніпро», «Кіото», «Київська Русь» та «Супутник». Подорожуючі кияни та гості столиці мали нагоду ознайомитись із проектом «Я МАЮ ПРАВО!» на основному екрані Центрального залізничного вокзалу Києва та Центрального автовокзалу столиці.
Столична юстиція налагодила активну співпрацю у напрямку захисту прав громадян з іншими державними інституціями. Відтак, ролик «Я МАЮ ПРАВО!» транслюється в Державному інституті сімейної та молодіжної політики, у навчальних закладах столиці (зокрема, Київському університеті імені Б. Грінченка, Національній академії державного управління при Президентові України).
Захищайте свої права разом з Мін’юстом!

   

Всього відвідувань  

10176935
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
9108
11112
59453
92653
295600
8713324
10176935

Your IP: 3.234.245.121
Server Time: 2020-02-21 18:40:31
   

Хто на сайті?  

На сайті 147 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

morozova.jpg
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Авторизація