День правничої кар’єри 2017

26.10.2017

2017 день правничої карєри 200 x 200До всеукраїнського тижня права, на базі КНУ імені Т. Шевченка за підтримки юридичної клініки Pro Bono та центру проблем імплементації Европейського соціального права, яку за ініціативою Проф. Купіної Л. Ф. та доцента Дубчак Л. С. студенти 4 курсу факультету політології та права спеціальності "Правознавство", відвідали День правничої кар’єри. Захід був проведений на високому рівні, студенти мали можливість поспілкуватись з потенційними роботодавцями - визнаних в Україні та світі юридичних компаній, таких як Arzinger представники яких виступали з лекціями, доповідями, майстер-класами, щодо вимог до молодих спеціалістів при працевлаштуванні. Доповідачами було зазначено, що пріоритетними напрямами на юридичному ринку зараз є Міжнародне, Корпоративне та Податкове право і претенденти на роботу мають не лише володіти базовими знаннями з права, а й мати високий рівень володіння іноземною мовою, мати велике бажання навчатися, логічно мислити та бути позитивно комунікабельним.