«ОСОБИСТІСТЬ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ: СВІТОГЛЯДНІ ВИКЛИКИ ТА ЗАГРОЗИ»

17.10.2017

2017 Фото МАН 200 x 133Завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук, доцент Радим Губань спільно із студентами в рамках навчального курсу науково-дослідна робота учнів з правознавства взяв участь у круглому столі: «Особистість в інформаційному суспільстві: світоглядні виклики та загрози», що відбувся 17 жовтня у залі Київського міського будинку вчителя. На заході організованому відділенням філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук до Всесвітнього дня розвитку інформації (World Development Information Day), учасники дійшли висновку, що проблема інформаційних перенавантажень, неможливість засвоїти і переробити колосальні обсяги інформації та встежити за всіма нововведеннями – це лише невеличкий перелік із викликів, які сьогодні стоять перед суспільством. Отже, лише спільними зусиллями учнів, студентів та їх наставників необхідно працювати над тим, аби дати адекватну відповідь новим викликам.