Тридцять років незалежності!

24.08.2021

2021 День незалежності 200 x 128Шановні колеги, студенти і викладачі! Керівництво факультету політології та права щиро вітає Вас з тридцятою річницею Незалежності України! Насправді ця річниця не тридцята, оскільки наша держава виникла набагато раніше ніж тридцять років тому. Україна почала своє існування як Київська Русь і саме день її створення є днем народження української державності. Україна продовжувалася як Галицько-Волинське Князівство, як Українська козацька держава, як Карпатська Україна, як Українська Народна Республіка, як Західноукраїнська Народна Республіка. Навіть у жахливі часи абсолютно незаконної радянської окупації українська державність продовжувала жевріти в українських урядах в екзилі, за неї продовжували боротися українські вчені і громадські діячі, правозахисники і політики, за неї продовжували воювати зі зброєю в руках бійці Української повстанської армії і члени Організації українських націоналістів. І коли нарешті, чергова мертвонароджена російська імперія повернулася у могилу з якої і виповзла, український народ не просто здобув незалежність, а повернув собі те що належить нам по праву. І нині Україна, як незалежна держава вже тридцять років турує собі шлях до існування, борючись з внутрішніми проблемами, пережитками радянщини, корупцією і безгосподарністю. Як і раніше нашу незалежність і наше життя боронять зі зброєю в руках доблесні воїни Збройних Сил України і хоробрі українські воїни-добровольці. Як і тисячу років тому так і зараз Україна виконує свою історичну місію, є домом для працьовитого і миролюбного українського народу і щитом всього цивілізованого світу від загрози зі сходу. Колись це були кочові орди, зараз російський неоімперський, але все такий же печерний шовінізм, фашизм і варварство. Вітаємо Україну і одне одного з тридцятою річницею відновленої незалежності, шануймо тих хто віддав життя за те щоб Україна жила, щоб ми з Вами жили, підтримуймо тих хто боронить нас нині зі зброєю в руках. З Днем Незалежності! Слава Україні! Героям Слава!