Засідання гутртка «Феміда»: Київська Русь

30.10.2023

2023 засідання гуртка ІДПУ 2Відбулося засідання гутртка «Феміда» (Історія держави і права України: міфи і реальність»
Керівник гуртка, завідувач кафедри теорії та ічторії держави і права професор Б.І.Андрусишин.
Були заслухані цікаві доповіді студентів:
Марії Шаповал на тему: «Руська правда»
Роман Сушков: «Звичайне право Запорізької січі»
Віта Мойсеєва на тему: «Король Данило Галицький визначний політичний діяч Галинсько-Волинської держави».

2023 засідання гуртка ІДПУ 3Кожний студент розкрив глибокі та основні теми. Особливо ціка тема, яка й досі актуальна в історії Україні — «Руська правда».
Подача матеріалу та сама розповідь сильно захоплювала та вражала, а деякі факти і досі обговорюють студенти.
На початку гутка Б.І.Андрусишин подарував цікаві та корисні книги доповідачам.
Члени гуртка виявили бажання відвідати музей Гетьманства
На засіданні гуртку були присутні студенти інших факультету, зокрема факультету спеціальної та інклюзивної освіти Міріанашвілі Дімітрій Гійович
Підсумувала: староста гуртка Марія Шаповал.