Зустріч із заступником директора департаменту внутрішнього юридичного забезпечення та фінансового моніторингу ТОВ «ГРАНТ ТОРНТОН» Мироном Станом

2.11.2023

2023 Стан 2Цікавою та інформативною видалася сьогоднішня зустріч із заступником директора департаменту внутрішнього юридичного забезпечення та фінансового моніторингу ТОВ «ГРАНТ ТОРНТОН» Мироном Станом.
У минулому талановитий випускник нашого університету, а сьогодні успішний правник, розповів студентам про роки навчання та свій шлях становлення як фахівця. Найяскравіші спогади, які лишилися з часів навчання на факультеті політології та права, згадував пан Мирон, мотивуючи аудиторію до відповідального ставлення до навчання, наукової цілеспрямованості. Не оминув увагою концепцію залучення фахівців-практиків до викладання, адже в такий спосіб теорія найкраще поєднується практикою. Висловив вдячність педагогам за їхнє професійне виконання обов’язків як викладачів, а також за можливість переймати від них знання, емоційну підтримку.