Зустріч з випускницею з Німеччини

7.09.2017

2017 Випускниця з Німеччини титул 200 x 150Сьогодні відбулася важлива подія в студентському житті Факультету політології та права НПУ ім. Драгоманова. Студентська рада спільно з деканатом запросили в гості нашу випускницю нашого факультету політології та права зі спеціальності "Правознавство", Марину Олегівну Семекіну, яка зараз навчається на магістратурі в Німеччині, у франкфуртському Гете-Університеті на спеціальності «Політологія». Студенти 2,3,4-го курсів факультету мали можливість дізнатися про німецькі систему освіти, соціальний рівень життя і ментальні особливості громадян Німеччини. Основна увага приділялася порівнянню українського стилю життя та німецького, перспективам розвитку та можливості застосування європейського досвіду. Особливо важливими були обнадійливі месенджі щодо світлого майбутнього нашої держави і провідну роль в його досягненні громадянського суспільства та молоді. Наприкінці, студенти отримали багато вичерпних відповідей на свої запитання, в той же час, залишивши достатньо тем для роздумів.

Представник студентського активу факультету політології та права
Мельник Назарій