День відкритих дверей в управлінні юстиції у 2017 році

15.09.2017

2017 день відкритих дверей в управлінні юстиції 1 200 x 150Новий навчальний рік на факультеті політології та права розпочався з залучення студентів до юридичної практики. Так 15 вересня 2017 р. о 14.00 годині в приміщенні Головного територіального управління юстиції у місті Києві відбувся День відкритих дверей. Захід був покликаний сприяти розвитку практичних навичок та умінь у професійній сфері, а також ознайомленню студентів зі специфікою роботи у державних органах.
2017 день відкритих дверей в управлінні юстиції 2 200 x 150У рамках підписаного з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова Меморандуму про співпрацю в галузі освітньої діяльності захід відвідали студенти 1-го курсу магістратури, спеціальності «Право» Вознюк Андрій, Зубенко Юлія, Іваненко Костянтин, Косовська Марія під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права факультету політології та права Мудролюбової Наталії Олександрівни. Цей захід дозволив майбутнім юристам ознайомитися із роботою Головного територіального управління юстиції у місті Києві та сприятиме у подальшому працевлаштуванню молодих юристів в органах юстиції.

Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права факультету політології та права

Мудролюбова Н. О.