Відвідавши Кобзаря

30.11.12

30 листопада, в п’ятницю відбулася поїздка в Канів. Студенти 1 курсу Інституту політології та права відвідали могилу та музей великого українського патріота, поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Канів зустрів студентів чудовою, по-справжньому весняною погодою та традиційними мальовничими краєвидами.
Студенти поклали квіти до могили Тараса Григоровича, а згодом відвідали музей, який відкрився після тривалої реставрації.
Екскурсія виявилась дуже інформативною, а головне наочною. Музей містить в собі багато цікавих експонатів: картин, репродукцій, речей Тараса Шевченка. Екскурсовод дала ґрунтовну інформацію як про долю поета, так і про його творчу працю. Також велику роль зіграли новітні технічні засоби, якими оснащений музей. Особливу увагу привернули картини сучасних українських художників – їхнє бачення долі і творчості Шевченка. Ще одним досить цікавим експонатом на території музею була світлиця Тараса Шевченка – традиційна українська хата із солом’яною стріхою, автентичність якої збережена навіть в інтер’єрі.
Загалом поїздка дуже сподобалась усім студентам і вони висловлюють свою вдячність організаторам цього дійства.