КВК 2012

28.11.12

28 листопада, в середу о 18.00 год за підтримки Київської міської державної адміністрації Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Києва та Народного депутата Максима Луцького відбулася гра КВН за відкитий Кубок Києва «День народження КВН» та фінал чемпіонату 2012 року. Цю гру відвідали студенти, викладачі та працівники нашого інституту.

На грі КВН було присутнє зіркове журі: Студія «Квартал-95», «Бійцівський Клуб», «Велика різниця», Вища ліга КВН.
Кажуть, сміх продовжує життя. І це дійсно так! Команди подарували надзвичайний заряд позитиву та гарний настрій усім присутнім. Участь приймали команди із Києва та інших міст України, також добряче розважила всіх і команда із Росії, місто Тамбов. Дуже яскраво виступила команда із Запоріжжя, вона ж і здобула 1 місце. Також брала участь і команда із Національного педагогічного університету імені Драгоманова.
Всі, хто провів цей вечір із КВН насміялися від душі і підняв свій настрій і самопочуття на 200 %. Смійтесь на здоров’я і смішіть інших)))!!!