фінальний матч з міні-футболу 2012

5.12.2012

Міні-футбол1

5 грудня 2012 року відбувся фінальний матч з міні-футболу на кубок Шевченківського району м. Києва між командами «НПУ імені М. П. Драгоманова» та збірною командою СК «Сокіл». У динамічній та феєричній грі із рахунком 3:2 перемогла команда Національного педагогічного університету.

Міні-футбол2

Турнір з міні-футболу один із кількох видів змагань IV Спартакіади «Здоров’я» серед установ, підприємств, організацій та вищих навчальних закладів, розташованих на території Шевченківського району м. Києва. Збірна НПУ виборола першість у Спартакіаді серед 15 команд-учасників і посіла майже всі призові місця з найрізноманітніших.
Хочемо привітати Богдана Івановича Андрусишина із перемогою, адже так гідно відстояти інститут, університет зможе не кожен. Це гідний приклад для наслідування не тільки у духовному та кар’єрному плані, але й у фізичному.