80-та річниця визволення Києва від фашистських загарбників

6.11.2023

2023 80 річниця 2Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова відзначив 80-ту річницю звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників.
Місто Київ – столиця України, одне з найстаріших міст Європи, православна святиня, яка пережила багато буремних подій у своїй історії. Одне з найстрашніших – німецька окупація і геноцид українців.
Саме тому, і наші студенти, перебуваючи на виробничій практиці в загальноосвітніх навчальних закладах, не могли залишитися осторонь.

2023 80 річниця 3Грубась Олег, студент 42 Ппсн групи, провів у Спеціалізованій школі І-ІII ступенів № 148 імені Івана Багряного лекцію на тему: "Київ, оборона, окупація та визволення".
Цей захід був не лише важливим для вшанування подвигу минулого, але й можливістю нагадати про необхідність миру, свободи та незалежності, що так важливі для нашої України сьогодні.
Нехай цей захід стане світлим знаком надії, підтримки та єднання всіх, хто прагне миру та справедливості.
Спільність та підтримка нації – це наш головний засіб у відстоюванні нашої незалежності.
#Усе_буде_Україна