Підписанню меморандуму між Національною спілкою журналістів України та ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» щодо співпраці у пошуку зниклих безвісти

16.11.2023

2023 пресконференція патріот 2Нещодавно студентки спеціальності "Політологія" Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, Софія ОПАНАСЮК, Христина ПРИТУЛА разом з викладачем кафедри політичних наук Анастасією ГОЛІШЕВСЬКОЮ мали унікальну можливість взяти участь у прес-конференції в «Укрінформ».
Захід було присвячено підписанню меморандуму між Національною спілкою журналістів України та ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» щодо співпраці у пошуку зниклих безвісти.
У заході взяли участь: голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко, перша секретар НСЖУ Ліна Кущ, громадський діяч Олег Котенко, голова «ГРУПИ ПАТРІОТ» Елеонора Котенко, правозахисниця, колишня ув’язнена Людмила Гусейнова.
#Усе_буде_Україна