День юриста 2016: відкрита лекція фахівця з Міністерства юстиції України

6.10.2016

Titul Rihun 2016 200 x 150На факультеті політології та права 6 жовтня 2016 р. з нагоди дня юриста головний спеціаліст відділу зовнішньоекономічного законодавства Управління фінансового законодавства Департаменту публічного права Міністерства юстиції України Ригун Наталія Володимирівна прочитала відкриту лекцію на тему: «Спадковий договір». Доповідач окреслила особливості правового статусу відчужувача та набувача у спадковому договорі, окремо зупинилася на питанні забезпечення виконання спадкового договору та на проблемних питаннях його розірвання. Лекція спричинила жваве обговорення цієї актуальної проблематики серед студентів та професорсько-викладацького складу факультету. Студенти висловили подяку за прочитану лекцію та висловили побажання про подальшу співпрацю з  Міністерством юстиції України.

Фотогалерея...