День працівників освіти 2023

1.10.2023

З нагоди Дня працівників освіти України, хочемо висловити щирі вітання вам, нашим найкращим вчителям і дослідникам, які незупинно працюють на освітньому фронті навіть у важкі часи, коли Україна відстоює свою незалежність від російської агресії.
Ви - ті, хто прокладає шляхи знань, формує майбутнє нашої країни та сприяє піднесенню освіти і науки. Ваша праця - це фундамент, на якому будується розвиток сучасного суспільства.
Ви залишаєтеся прикладом відданості та професійності. Нехай ваша робота приносить плідні результати у сфері права, політології та освіти загалом.
Зичимо вам натхнення, успіхів у всіх починаннях та міцного здоров'я. Разом будуємо майбутнє України!

З найкращими побажаннями —
дирекція Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова