Кубок ректора з боулінгу 2018

24.10.2018 р.

2018 боулін 200 x 150Відбувся вже третій, ініційований Первинною профспілковою організацією студентів НПУ імені М. П. Драгоманова, щорічний турнір за Кубок ректора з боулінгу, участь у якому взяли 14 команд факультетів, профкому студентів та студентського парламенту НПУ.
Розпочалися змагання вступним вітальним словом проректора з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів професора І. Вєтрова та голови Первинної профспілкової організації студентів С. Цибіна, які побажали всім учасникам успіху та дали старт турніру. Факультет політології та права представляла команда «Страйк-машина» у складі студентів: Юрія Федорчука, Діани Чумак, Олександри Ляховецької, Георгія Зеленого та Ігора Зарічного на чолі з деканом факультету, професором Богданом Івановичем Андрусишином. Вітаємо команду з перемогою у номінації «Великі спортивні надії», а декана факультету – із зайнятим 2-им місцем серед професорсько-викладацького складу Університету! Подібні заходи ще раз доводять, що студенти-драгомановці – активні, згуртовані, дружні і справді найкращі!