На шляху до подолання методологічної кризи у правовій науці…

10.06.2016

10 червня у Київському регіональному центрі Національної академії правових наук України пройшов методологічний семінар «Методологічна криза в сучасній юриспруденції та можливості її переборювання». Провів семінар доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, суддя Конституційного Суду України у відставці Костицький Михайло Васильович. Доповідач наголосив на необхідності відходу від нормативізму та повернення до природного права. В той же час було підкреслено про складність реалізації принципу верховенства права на рівні слідчих органів національної поліції та суддів місцевих судів. Вчений закликав до створення синтетичної юриспруденції, яка б поєднувала б в собі елементи англо-саксонської та романо-германської моделей права. Активну участь в заході взяли представники факультету політології та права НПУ ім.. М. П. Драгоманова кандидат юридичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри кримінального права та процесу Пєсцов Руслан Генадійович та кандидат юридичних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри правознавства Губань Радим Васильович.