Національний форум «Рятуйте референдум»

1.12.2016

Рятуйте референдум 2016 1 200 x 112У День 25-ої річниці Референдуму про Незалежність України, доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Можайкіна О. С. разом із студентами 4 курсу Кравчук А., Киричок В., Постолатій В. та Шевчук З. стали учасниками Національного форуму «Рятуйте референдум». Організаторами Форуму виступили Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) та Центр політико-правових реформ.
Рятуйте референдум 2016 2 200 x 127Спікерами форуму виступили:
- Володимир Шаповал, суддя КСУ у відставці, член-кореспондент НАН України, доктор юридичних наук, професор;
- Світлана Заліщук, народний депутат України, ініціатор нової редакції Закону України «Про всеукраїнський референдум»;
- Леонід Ємець, народний депутат України, представник між фракційного об’єднання «Європотимісти»;
- Денис Ковриженко, старший радник з правових питань, IFES Україна;
- Світлана Коночук, виконавчий директор, Український незалежний центр політичних досліджень.