"Основи мусульманського права"

5.12.2016

мусульманське право 200 x 112У рамках Всеукраїнського тижня права кафедрою правознавства була організована лекція "Основи мусульманського права". Перед студентами виступив кандидат історичних наук, заступник директора Арабського дому, Джабер Закарія. Окресливши регіон та суспільно-політичну ситуацію, в якій виник іслам, лектор охарактеризував систему мусульманського права загалом та зупинився на окремих її інститутах зокрема. Не менше захоплення студентського загалу викликала можливість ставити запитання представнику іншої правової системи. Питання стосувалися не лише галузей сімейного та кримінального права, але порушувалися і питання інтеграції мусульманського населення до європейського суспільства. Студенти висловили вдячність гостю за руйнування стереотипів про мусульманське право і висловили сподівання на продовження лекторію.