Першокурсники у музеї М.П.Драгоманова

21.04.2016

Музей драгоманова 2016200 x 15021 квітня 2016 року  студенти 13П групи 1 курсу факультету політології і права відвідали музей історії НПУ імені Драгоманова М.П., що приурочено до 175 річчя з дня народження історика, філософа, педагога, культуролога та політичного діяча Михайла Петровича Драгоманова. Завідуюча музею Світлана Миколаївна Мазко розповіла студентам цікаві факти з життя відомого громадського діяча. Студенти поглибили свої знання з історії університету, що будуть корисні студентам при вивченні предмету "Історія педагогіки". Студенти активно цікавились життєвим шляхом Михайла Петровича та задавали запитання Світлані Миколаївні. Студенти мали змогу також фотографуватись у мантіях відомих випускників університету та провели відведений час з цікавістю.