Практичний семінар на тему «Основні напрями реформування трудового законодавства: аналіз проекту Трудового кодексу України»

11.12.2015

Трудовий кодексВ рамках проведення всеукраїнського тижня права в Інституті політології та права, 11 грудня 2015 р. о 9.30. кафедра цивільного та трудового права, на базі Інституту політології та права, за участю практикуючих юристів та адвокатів юридичної компанії «Професійна юридична група» проведе практичний семінар на тему Основні напрями реформування трудового законодавства: аналіз проекту Трудового кодексу України.

Основні блоки проведення семінару:

1. Порядок укладення, зміни і припинення трудового договору за проектом Трудового кодексу України – доповідач старший юрист ТОВ «Професійна юридична група» Семен Кравцов.
2. Відповідальність за проектом Трудового кодексу України – доповідач старший юрист ТОВ «Професійна юридична група» Катерина Старцева.
3. Порядок розгляду трудових спорів за проектом Трудового кодексу України - доповідач старший юрист ТОВ «Професійна юридична група» Анастасія Клітна.

Модератори семінару:
• завідувач кафедри цивільного та трудового права, адвокат, к.ю.н. доцент Купіна Л.Ф.,
• керуючий партнер, директор ТОВ «Професійна юридична група», адвокат, к.ю.н., доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету ім. Т. Шевченко Волинець В.В.
Відкриє семінар: Директор Інституту політології та права, доктор історичних наук, професор Андрусишин Б.І.