Всеукраїнський тиждень права 2015 р.

Тиждень права 2015 200 x 125ПЛАН ЗАХОДІВ
до Всеукраїнського тижня права
Інституту політології та права
Національного педагогічного університету

імені М. П. Драгоманова
 (07-12.12.2015 р.)

№  Заходи Дата і час Примітки
1. Відкриття Всеукраїнського тижня права, участь у Всеукраїнському уроці «Права людини», виставці-форумі «Правники - суспільству», майстер-класах провідних юристів, що присвячені проблематиці прав людини в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України.

07.12.2015
10:00 – 18:00

У заході беруть участь: проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, директор Інституту політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова
проф. Андрусишин Б. І., кафедра теорії та історії держави і права, студенти: Шевчук Зоряна, Андрушків Артем, Крилова Юлія,
Негієвич Євгенія, Орлюк Максим

2. Відвідування Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

08.12.2015
14:00 – 16:00

Кафедра кримінального права та процесу
3.

Участь викладачів кафедри цивільного та трудового права та студентів спеціальності «Правознавство» у Міжнародному форумі з прав людини. Форум буде проведено на базі Університету права НАН України, за підтримки Асоціації адвокатів України, Управління сім’ї, молоді та спорту
Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва.

11:00 – 13:00

Кафедра цивільного та трудового права, кафедра правознавства
4. Підписання Договору про співпрацю між Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та Громадською спілкою «Українська Гельсінська спілка з прав людини»

Ректорат, дирекція
вул. Пирогова, 9, ауд. 231

5. Публічна лекція аспіранта відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, помічника міністра сільського господарства Держави Палестина Осами Мухамеда Юсефа Арара. Тема лекції: "Міжнародно-правові аспекти забезпечення безпеки Держави Палестина".

вул. Освіти 6, ауд. 26

Кафедра правознавства

6.

Надання безоплатної первинної правової допомоги юридичною клінікою Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова «Центр правової допомоги» спільно із юридичним відділом
Предмети відання :
1) Сімейне та житлове законодавство України. 2) Цивільне, банківське й фінансове законодавство. 3) Законодавство з питань земельних відносин та у сфері агропромислового комплексу та охорони довкілля. 4) Законодавство у сфері освіти та науки. 5) Інформаційне законодавство, питання захисту персональних даних та доступу до публічної інформації. 6) Утворення громадських об’єднань та підготовка установчих документів. 7) Кримінальне та кримінально-процесуальне законодавство. 8) Господарське та господарсько-процесуальне законодавство. 9) Реалізація й захист конституційних прав і свобод громадян. 10) Використання практики Європейського Союзу із захисту прав людини.

з 07.12 – 11.12.2015
з 10:00 до 12:00 – м. Київ, вул. Тургенівська, 8/14, 9 поверх, ауд. 9-1 з 14:00 до 18:00 – м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2 поверх, каб. 248

Юридичний відділ НПУ імені М.П. Драгоманова
- Дубчак Л.С. – доцент, кандидат юридичних наук; - Жмур Ю.М. – доцент, кандидат юридичних наук; - Карнаух А.А. – доцент, кандидат політичних наук; - Кархут О.Я. – доцент, кандидат юридичних наук; - Кононець О.М. – доцент, кандидат юридичних наук; - Купіна Л.Ф. - завідувач кафедри, доцент, кандидат юридичних наук; - Можайкіна О.В. – доцент, кандидат психологічних наук; - Огірко Р.С. – професор, кандидат юридичних наук; - Пєсцов Р.Г. – доцент, кандидат юридичних наук; - Погоріла Л.П. – провідний юрисконсульт юридичного відділу, кандидат юридичних наук; - Сабадош Т.І. – начальник юридичного відділу, кандидат юридичних наук; - Шимон С.І. – професор, доктор юридичних наук

7.  Проведення студентами 4 курсу спеціальності «Правознавство» уроку на тему: «Права людини». База проведення -  спеціалізована школа № 15 міста Києва.

10.12.2015
10:10 – 10:55

цивільного та трудового права

8. Проведення відкритої лекції заступника керівника апарату Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ, доктора юридичних наук, доцента Сердюка Валентина Васильовича.

10.12.2015
12:00 – 13:00
вул. Тургенівська 8/14, ауд. 9-7

Кафедра кримінального права та процесу
9. Проведення практикуючими юристами «Професійна юридична група» круглого столу на тему: «Основні напрями реформування трудового законодавства: аналіз проекту Трудового кодексу України».

11.12.2015
10:00 – 13:00