Відбувся публічний захист магістрів-держуправлінців

20.12.2019

2019 захист держуправління 200 x 150На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся публічний захист магістерських робіт студентів другого курсу магістратури спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Екзаменаційна комісія детально вивчила роботи студентів на предмет наукової новизни, глибини проведеного дослідження, самостійності виконаної роботи і наявності чітко сформульованої власної думки авторів, а також з великою увагою вислухала виступи магістрантів всебічно оцінивши якість підготовки фахівців вищої кваліфікації у галузі державного управління та адміністрування. Члени екзаменаційної комісії відзначили належний рівень теоретичної та практичної підготовки магістрів і виставили магістрантам заслужені високі оцінки.