Вийшов друком навчальний посібник «Юридична практика»

Посібник Можайкіної 2016 200 x 286Доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Можайкіна Олена Станіславівна підготувала навчальний посібник «Юридична практика», що вийшов друком у вересні 2016 року у видавництві «ВолиньПоліграф». Видання містить програму юридичної практики студентів спеціальності «Право», вимоги та методичні рекомендації щодо складання звітної документації, критерії оцінювання практики студентів, навчально-правовий матеріал до вивчення, зміст роботи на практиці, а також чинні нормативно-правові акти. В даному посібнику визначено основні обов'язки студентів при проходженні практики, а також організаційні засади керівництва практикою.
Вдалою є обрана автором Можайкіною О.С. концептуальна основа посібника. Автор визначає, крім мети і завдань юридичної практики, основні етапи її проходження з детальним описом кожного етапу.
Пропонований посібник адресовано студентам, які навчаються за спеціальністю «Право», викладачам, методистам та керівникам практики.