Виховний захід у Коледжі інформаційних систем і технологій Київського національного університету імені В. Гетьмана

5.12.2016

Інтерактивна вікторина в школі 2016 200 x 92Доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Можайкіна О. С. разом із студентами Рибалкою К. О., Бурлаченком Д. П. та Присяжнюком В. А. провели інтерактивну вікторину «Право в нашому житті» в Коледжі інформаційних систем і технологій КНЕУ ім. В. Гетьмана. У захоплюючій і невимушеній формі студенти 1 курсу техніко-інформаційного відділення ознайомилися з правами й обов’язками громадянина України, з основними положеннями Загальної декларації прав людини та Конституції України. Інтерактивна вікторин в школі 2016 2 200 x 112Студенти коледжу взяли участь у проекції референдуму – ознайомилися із тим як виглядає бюлетень та мали змогу спробувати самостійно проголосувати. Доцент Можайкіна О.С. разом із ведучими заходу наголосили на цінності і необхідності дотримуватися законів України, поважати права інших осіб та відповіли на запитання студентів коледжу.