Політико-правовий лекторій: лекція професора Огірка Р. С.

15.12.2016

Titul Ohirko 2016 200 x 112В рамках проведення політико-правового лекторію «Україна на зламі століть в умовах війни та миру», який організовує факультет політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, з відкритою лекцією виступив кандидат юридичних наук, професор кафедри теорії та історії держави і права Огірко Ростислав Семенович. В лекції на сучасному історико-правовому матеріалі були розкриті ментальні, морально духовні, етнічні і релігійні витоки та причини формування імперської державності в Росії і її цивілізаційний антагонізм до демократичних її форм в Україні і Європі. Лектор наголосив, що в умовах гібридної війни не може більше ігноруватись принципове протистояння і відмінності цивілізаційних цінностей українського і російського державотворення, і загроза імперських зазіхань Росії для безпеки Європейського Союзу і світу в цілому. Лектор відповів на запитання присутніх, щодо проблем розвитку демократії в Україні і значення духовного спадку Києва, як другого Єрусалима.

Фотогалерея...