Всеукраїнський урок «Права людини»: урок у ліцеї № 241

6.12.2016

Titul Urok Kupinoi 2016 1 200 x 150Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України № 627-р від 31 серпня 2016 року минулий тиждень – з 5 по 9 грудня,був оголошений Всеукраїнським тижнем права, в рамках якого, з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини,Урядом було заплановано проведення у навчальних закладах Всеукраїнського уроку «Права людини» для учнів 2-А класу ліцею №241 «Голосіївський». Так, з метою всебічного розвитку правових знань у молодого покоління, 6 грудня – напередодні річниці прийняття Загальної декларації прав людини, студенти V курсу спеціальності «Правознавство» факультету політології та права Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова на чолі із професором кафедри галузевих юридичних дисциплін доцентом Купіною Людмилою Францівною провели урок «Права дитини».
Titul Urok Kupinoi 2016 2 200 x 150Під час уроку школярі були ознайомлені із основними положеннями Загальної декларацією прав людини та Конвенції про права дитини. З метою доступнішого сприйняття інформації про права людини, студенти пояснювали кожне право людини використовуючи сюжети мультфільмів, а школярі закріплювали матеріал шляхом виконання творчої роботи – аплікації «Квітка прав дитини». В результаті уроку, присвяченому Всеукраїнському тижню права, учні дізналися про основні права людини, поспілкувалися і потоваришували із студентами-правниками, і на згадку про права людини, отримали особисту квітку «Права дитини». Завершився захід чудовою фотосесією студентів та школярів.

Фотогалерея...