Відкритий урок на День Святого Миколая

19.12.2016

urok na rizdvo 2016 titul 200 x 150Дорослі і діти люблять і шанують Святого Миколая. Щороку приходить він у кожну l домівку з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з'являється вночі з 18 на 19 грудня, і кладе під подушку такі бажані гостинці.
Вже традиційно, студенти факультету політології та права спеціальності «Правознавство» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова під керівництвом професора кафедри галузевих юридичних дисциплін доцентом Купіною Л.Ф. проводять різноманітні уроки на базі київських шкіл та ліцеїв.

Цього разу учні 2-А класу ліцею №241 «Голосіївський» напередодні дня Святого Миколая та Нового року разом із студентами поринули у світ історій. Учні отримали нові знання про виникнення Дня Святого Миколая, його святкування у багатьох країнах світу. Разом виготовляли новорічні іграшки на ялинку – небесних янголів, яких потім мали можливість повісити на ялинках у своїх домівках В кінці уроку учні закріпили отриманні знання розгадуванням тематичного кросворду та загадок.

urok na rizdvo 2016 1 200 x 150

urok na rizdvo 2016 2 200 x 150