Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету

2019 звітно наукова конференція викладачів 200 x 267

У рамках днів науки та щорічної звітно-наукової конференції Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» на факультеті політології та права відбулася звітно-наукова конференція викладачів, докторантів та аспірантів за підсумками наукових досліджень у 2018 році.
У пленарному засіданні взяли участь представники усіх кафедр факультету, а секційні засідання проводилися на базі кожної з кафедр. На конференції викладачі презентували свої наукові здобутки і досягнення, а також поділилися думками щодо подальших наукових розробок.

ПРОГРАМА ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ

1. Андрусишин Богдан Іванович – декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор
«Модернізація методології історико-юридичної науки (на прикладі школи «Анналів»)»
2. Варзар Іван Михайлович – завідувач кафедри політичних наук, публічного управління та адміністрування, доктор політичних наук, професор