Захист права власності українського народу

22.09.2016

Купіна конференція власність 2016 200 x 20022 вересня 216 року професор кафедри галузевих юридичних дисциплін, доцент Купіна Л. Ф. разом зі студентами 4 курсу Бондаренко А. Р. та Постолатій В. А. прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Захист права власності українського народу: Вітчизняні реалії та зарубіжний досвід для України". Організаторами конференції виступили Національна академія прокуратури України за участю Генеральної прокуратури України, Українського національного комітету міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ІКОМОС), Київської міської організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури та Національного екологічного центру України.
Конференція Бондаренко Постолатій 2016 200 x 150В рамках теми конференції були обговорені актуальні питання реалізації та захисту права власності Українського народу. Відомі науковці, представники судової влади, прокуратури, органів державної влади, Державного інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України торкнулись проблематики питань екологогічних аспектів охорони права власності на природні ресурси. Суддя Європейського суду з прав людини у відставці поділився власним досвідом застосування норм міжнародного права при вирішенні справ пов'язаних із правом власності на землю. Учасники конференції поділились власним практичним досвідом та науковими поглядам щодо вирішення проблем захисту права власності українського народу.